Wsparcie

W jaki sposób możesz wesprzeć moje działania?

Polub moje kanały Social Media

Facebook, Twitter, Youtube – większa liczba polubień pozwala mi docierać do większej ilości osób, które mogą być zainteresowane tematami, które poruszam na blogu ? Większa ilość polubień przekłada się również na poziom mojej motywacji i dobry nastrój ?
Youtube (mój nowy kanał 🙂 )

Polub lub udostępnij artykuł, który uznasz za wartościowy

Jak powyżej ? Zasięg i motywacja ?

Komentarz

Zostaw komentarz odnośnie treści. Daj mi znać, jeśli uważasz, że coś powinno być rozwinięte, rozbudowane, opisane lepiej. Daj znać, jeśli dany artykuł Ci się spodobał, pomógł ? To dla mnie mega motywacja!

Napisz

Napisz do mnie na kontakt@nettecode.com ? Daj znać co mogłabym poprawić, o czym mogłabym napisać, jaki masz problem? ? Daj znać jeśli blog okazał się pomocny.
Nie zawsze jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie wiadomości, rzadko kiedy jestem w stanie zrobić to szybko, ale czytam wszystkie maile. Są dla mnie mega motywacją <3

Ankiety

Często pytam o Twoje zdanie odnośnie bloga, właśnie pod kątem tego, co mogłoby działać lepiej. Zachęcam Cię do korzystania z tej formy. Jest dla mnie naprawdę pomocna w rozwijaniu bloga w kierunku Waszych zainteresowań (oczywiście na tyle, na ile pokrywają się z moją wiedzą w danym obszarze ? ).
Przykłady takich ankiet?
  • Każdemu Facebook Live towarzyszy ankieta dotycząca feedbacku oraz pytań nasuniętych przez temat.
  • Pytam Was o zdanie przy wielu projektach, które rozpoczynam oraz np. o kolejność rozpoczynania tych projektów.
Ankiety często pojawiają się we wpisach i są dla mnie naprawdę dużą pomocą w obieraniu kierunku ?