Wsparcie

W jaki sposób możesz wesprzeć moje działania?

Polub moje kanały Social Media

Facebook, Twitter, Youtube – większa liczba polubień pozwala mi docierać do większej ilości osób, które mogą być zainteresowane tematami, które poruszam na blogu 😃 Większa ilość polubień przekłada się również na poziom mojej motywacji i dobry nastrój 😀
Youtube (mój nowy kanał 🙂 )

Polub lub udostępnij artykuł, który uznasz za wartościowy

Jak powyżej 😃 Zasięg i motywacja 😉

Komentarz

Zostaw komentarz odnośnie treści. Daj mi znać, jeśli uważasz, że coś powinno być rozwinięte, rozbudowane, opisane lepiej. Daj znać, jeśli dany artykuł Ci się spodobał, pomógł 😃 To dla mnie mega motywacja!

Napisz

Napisz do mnie na kontakt@nettecode.com 😃 Daj znać co mogłabym poprawić, o czym mogłabym napisać, jaki masz problem? 😉 Daj znać jeśli blog okazał się pomocny.
Nie zawsze jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie wiadomości, rzadko kiedy jestem w stanie zrobić to szybko, ale czytam wszystkie maile. Są dla mnie mega motywacją <3

Ankiety

Często pytam o Twoje zdanie odnośnie bloga, właśnie pod kątem tego, co mogłoby działać lepiej. Zachęcam Cię do korzystania z tej formy. Jest dla mnie naprawdę pomocna w rozwijaniu bloga w kierunku Waszych zainteresowań (oczywiście na tyle, na ile pokrywają się z moją wiedzą w danym obszarze 😉 ).
Przykłady takich ankiet?
  • Każdemu Facebook Live towarzyszy ankieta dotycząca feedbacku oraz pytań nasuniętych przez temat.
  • Pytam Was o zdanie przy wielu projektach, które rozpoczynam oraz np. o kolejność rozpoczynania tych projektów.
Ankiety często pojawiają się we wpisach i są dla mnie naprawdę dużą pomocą w obieraniu kierunku 😃

Finansowo

Patronite

Blog i cała działalność okołoblogowa jest moim hobby, rozwijanym po godzinach pracy i czasie spędzonym z córeczką na wieczornej zabawie 😃 Jednak zajmuje baaardzo dużo czasu. Dostaje sporo ofert współpracy, ale przyznam, że rzadko kiedy idą one w parze z tym, co chcę zrobić (bazując na feedbacku pozyskanym od Was). Współpraca = czas, którego nie mam dużo. Stąd rzadko kiedy współpracuje z kimkolwiek (co da się zauważyć na blogu).
Blog jest moim hobby, realizowanym po godzinach. Jednak to dość czasochłonne hobby. Obciążające też finansowo. Dlatego w grudniu 2016 zdecydowałam się poprosić Was o wsparcie, wchodząc na Patronite:

Wszystkie szczegóły odnośnie tego ruchu i dlaczego się na to zdecydowałam znajdziesz TUTAJ.
Jeśli zdecydujesz się wesprzeć mnie w ten sposób – będę naprawdę bardzo wdzięczna ♥

Paypal

Jeśli jednak zamiast subskrypcji 3-miesięcznej wolisz wesprzeć mnie jednorazową kwotą możesz to zrobić korzystając z tego linka: