O mnie

Praktyczny blog w temacie programowania.
Od zera do tematów zaawansowanych (Front-end, Back-end, Full Stack).

 

Nazywam się Żaneta Jażdżyk. Zawodowo programuję od 2011 roku, ale moja historia zaczęła się już przeszło 10 lat temu właśnie od bloga (tworzenie szablonów).

Większość swojej kariery zawodowej spędziłam skacząc po technologiach, głównie w C/C++ i Web’ie. Na początku 2015 roku podjęłam decyzję o skupieniu się na tym drugim. Docelowo planuję rozwijać się jako Full Stack Developer (a swoje doświadczenia opisywać również na blogu).

Na co dzień żona oraz mama 🙂

Prowadzę również bloga poświęconego tematyce aplikacji, produktywności, zarządzania sobą w czasie (Nettelog) oraz inspiracyjno-motywacyjną grupę wsparcia w zakresie nauki programowania na Facebooku. Blog powstaje jako uzupełnienie tej grupy. Wcześniej tematykę programowania poruszałam lekko na Nettelog (kategoria: Programowanie).

Ogólnie uwielbiam się rozwijać, uczyć się nowych rzeczy. Nienawidzę stać w miejscu. Nie mogłam trafić lepiej z wyborem ścieżki zawodowej 😉 I zdecydowanie polecam ją wszystkim, których nie przeraża wizja ciągłej nauki i rozwoju.

Podobno potrafię zarażać pasją. Przekonajmy się!

 

Po informacje jakie tematy zamierzam poruszać w ramach bloga zapraszam do sekcji Zacznij tutaj.

Możesz się ze mną skontaktować poprzez formularz na stronie Kontakt.

Zachęcam Cię również do pobrania darmowego ebooka w tematyce programowania – „Programowanie na start, czyli kilka przydatnych rzeczy, które chcesz wiedzieć nt. programowania”